Powered by Smartsupp

Zveme vás na workshopy pro maminky v Poradně Na počátku

Dub 5, 2022

Pohybově-relaxační workshop pro maminky

Čas: pondělí 9. května, 16:00 – 17:30

Místo: Poradna Na počátku, Příkop 6, Brno (budova IBC, 7. patro)

Pojďte věnovat 90 minut jen sobě a vnímavosti ke svému tělu. V pohybu i relaxaci se uvolníte, uvědomíte si svoje potřeby a zkusíte se lépe napojit na své tělesné zdroje i to, jak z nich můžete čerpat v běžném životě. Workshop nevyžaduje žádnou tanečně-pohybovou pokročilost a je určen ženám všech dispozic.
Workshopem provede Alena Chládková, tanečně-pohybová terapeutka a lektorka. Pravidelné kurzy pro děti i dospělé vede od roku 2008. Více informací najdete na www.moveart.cz.

Neváhejte s přihlášením, kapacita je omezena na 8 účastnic.

Workshop na téma: Už vám někdo řekl, jak jste skvělá?

Čas: úterý 10. května, 10:00 – 11:30

Místo: Poradna Na počátku, Příkop 6, Brno (budova IBC, 7. patro)

Kdo říká, že ženy na rodičovské jsou „jen doma“, hodně se plete. Pojďte i vy objevit nebo si připomenout, jaké úžasné dovednosti rozvíjíte péčí o své děti a prací doma. Workshopem vás provede ředitelka Národního centra pro rodinu Marie Oujezdská.

Kapacita je omezena na 20 účastnic. Zajistíme hlídání vašich dětí během programu, přiveďte je sebou.

Workshopy pořádáme v rámci Týdne pro rodinu, vstupné je zdarma.

Pokud jste si vybrala, přihlaste se na jednu z akcí nebo obě dvě e-mailem na adrese jana.lokajova@napocatku.cz , prostřednictvím našeho facebooku nebo kontaktního formuláře na tomto webu.  V textu prosím uveďte své jméno, jestli máte zájem o hlídání vašich dětí v době workshopu a o kolik dětí se jedná.

podobné příspěvky