Powered by Smartsupp

V kruhu společností, kterých si lidé váží

Říj 23, 2023

Ve čtvrtek 19. října byly pojedenácté slavnostně předány ceny firmových oscarů. Ocenění Český Goodwill převzalo 19 podnikatelů a firem, kterých si lidé váží. Mezi dvěma stovkami hostů byly i zástupkyně organizace Na počátku. Do soutěže ředitelku Evu Vondrákovou, potažmo celou organizaci, nominoval jeden z vítězů minulého kola, výkonný ředitel a spolumajitel firmy Quant Retail, Petr Kavánek. Své důvody shrnul v nominačním dopise, z něhož citujeme:

„Z malé skupiny nadšenců, jenž se rozhodli část svého života zasvětit pomoci druhým se pod vedením Evy Vondrákové v průběhu let vyvinula profesionálně fungující organizace (…) Evy si vážím nejen jako člověka, který většinu svého života zasvětil pomoci druhým, ale také jako manažera, který zvládl přechod od společnosti fungující téměř výhradně na bázi nadšení a možná až osobních obětí, ke stabilní organizaci, která i svým zaměstnancům musí umět nabídnout rozumnou důstojnou mzdu.“

Z původních 225 nominací vybrala odborná porota užší kruh 63 organizací a firem, kam se dostala i společnost Na počátku. První tři příčky pak obsadili jednotlivci a firmy v kategoriích Tradice, Inovace, Partner, Made in Czechoslovakia a Marketér. Přestože jsme si domů ocenění nedonesli, vážíme si možnosti dostat se do společnosti zodpovědných podnikatelů a firem, kterých si lidé váží pro jejich odpovědný přístup k podnikání a férové jednání. Chápeme to jako velké povzbuzení a závazek do budoucna.

podobné příspěvky