Powered by Smartsupp
Jarmark neziskovek

Už brzy: Jarmark neziskovek

Bře 4, 2024

Když chcete potkat „ty z nezisku“, navštivte Jarmark neziskovek

Zajímá vás, kde všude můžete v Brně pomoct? Rádi pomáháte, ale nevíte, kde? Právě pro vás připravujeme Jarmark neziskovek.

Už tento čtvrtek 14. března od 13:30 do 16:30 v atriu Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity se na vás těší zástupci celkem 39 neziskových organizací. Na počátku bude mezi nimi.

Čeká vás přehlídka organizací, které se věnují práci v sociální, enviromentální nebo vzdělávací oblasti. Ale i řada dalších. Tak přijďte a seznamte se s těmi, kteří chtějí měnit svět (zpravidla k lepšímu).

Těšíme se na vás.

 

Jarmark neziskovek

podobné příspěvky

Benefiční koncert pro ženy: firemní partneři

Benefiční koncert pro ženy: firemní partneři

Benefiční koncert pro ženy ke 30. výročí pomoci těhotným ženám a maminkám s dětmi v Na počátku se blíží. Chceme proto poděkovat všem firemním partnerům, kteří věnovali svůj čas, úsilí i nemalé finanční prostředky k tomu, aby se tato událost mohla uskutečnit. Děkujeme...

pokračovat ve čtení
Online workshop: Jak pomoci své duši

Online workshop: Jak pomoci své duši

Workshop o tom, jak sama sobě účinně pomoct v krizi Pro ženy a maminky, které musí denně řešit menší i větší krize v domácím prostředí jsme připravili půlhodinku tipů , jak se v krizové situaci zklidnit a jak ji úspěšně překonat. Věnujte půlhodinku sobě a své duševní...

pokračovat ve čtení