Powered by Smartsupp

Služby organizace Na počátku je možné podpořit i přes DMS

Čvc 16, 2018

Dárci, kterým přijde smysluplné, jak Na počátku pomáhá, a chtějí se k pomoci připojit, mají nově možnost využít DMS, nebo-li dárcovských textových zpráv. Každý si může vybrat výši podpory, v nabídce jsou částky 30, 60 a 90 korun. Sami dárci si také určují, jestli chtějí pomoci jednorázově, nebo si přejí peníze posílat pravidelně jedenkrát za měsíc.

Služba Dárcovská SMS je jednoduchý způsob, který umožňuje jednou textovou zprávou podpořit dobrou věc.

Jednorázová pomoc

Dárci mohou jednorázově poslat vybrané organizaci 30, 60 nebo 90 Kč. Stačí poslat ze svého mobilního telefonu na číslo 87 777 SMS ve tvaru:

DMSmezeraNAPOCATKUmezera30
DMSmezeraNAPOCATKUmezera60
DMSmezeraNAPOCATKUmezera90

Cena jedné DMS je 30, 60 nebo 90 Kč (podle výběru příslušné částky). Organizace obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.

Dlouhodobá pomoc

Po dobu neurčitou, a to až do doby, kdy dárce trvalou DMS odvolá, bude dárci stržena prostřednictvím DMS každý měsíc zvolená částka 30, 60 nebo 90 Kč. V tomto případě je třeba zaslat SMS na číslo 87 777 ve tvaru:

DMSmezeraTRVmezeraNAPOCATKUmezera30
DMSmezeraTRVmezeraNAPOCATKUmezera60
DMSmezeraTRVmezeraNAPOCATKUmezera90

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč/měsíc. ORGANIZACE obdrží 29, 59 nebo 89 Kč/měsíc.

Dárce může svoji trvalou podporu kdykoliv dle svého uvážení bezplatně odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP NAPOCATKU na 87 777.

Více informací je k dohledání na adrese www.darcovskasms.cz

DMS NAPOCATKU

podobné příspěvky

Už brzy: Jarmark neziskovek

Už brzy: Jarmark neziskovek

Když chcete potkat "ty z nezisku", navštivte Jarmark neziskovek Zajímá vás, kde všude můžete v Brně pomoct? Rádi pomáháte, ale nevíte, kde? Právě pro vás připravujeme Jarmark neziskovek. Už tento čtvrtek 14. března od 13:30 do 16:30 v atriu Fakulty sociálních studií...

pokračovat ve čtení
Online workshop: Jak pomoci své duši

Online workshop: Jak pomoci své duši

Workshop o tom, jak sama sobě účinně pomoct v krizi Pro ženy a maminky, které musí denně řešit menší i větší krize v domácím prostředí jsme připravili půlhodinku tipů , jak se v krizové situaci zklidnit a jak ji úspěšně překonat. Věnujte půlhodinku sobě a své duševní...

pokračovat ve čtení