Powered by Smartsupp

Lístky na benefiční koncert v prodeji

Pro 20, 2018

Na jaře to bude 25 let, co organizace Na počátku začala pomáhat těhotným ženám a maminkám s dětmi v tísni.

V devadesátých letech, kdy naše práce začínala, byla představa čtvrt století fungující organizace neuvěřitelná. Budeme rádi, když si naše výročí připomenete s námi. Připravujeme k tomu několik příležitostí.

Nejvíce energie věnujeme do příprav koncertu, který se uskuteční 3. března 2019 od 17 hodin v Kulturním centru Semilasso v Brně. Zahraje Police Symphony Orchestra. 65členný symfonický orchestr složený z nadšených muzikantů z celého východočeského regionu s chutí hraje mnoho hudebních žánrů – od klasiky přes pop, rock nebo melodie z filmů a pohádek. V minulosti vystupoval například s Martou Kubišovou nebo baletem Národního divadla. Na koncertě pro Na počátku orchestr povedou dirigenti Věra Vlčková a Joel Hána. Zpívat bude Jan Sklenář.

Vstupenky na koncert Police Symhopny Orchestra je možné v předprodeji zakoupit v síti Ticketportal. www.ticketportal.cz, tel. +420 224091439 

O tři dny později, na Popeleční středu 6. března 2019, věnují bratři kapucíni na naše služby první postní sbírku z koncertního cyklu Večery u kapucínů – ty se konají pravidelně každou první středu v měsíci od 19 hodin v kapucínském klášteře na Loretánském náměstí v Praze na Hradčanech.

Do třetice to bude takzvaná Galerijní tramvaj, která bude celý březen ulicemi Brna vozit informace o Na počátku.

podobné příspěvky