Powered by Smartsupp

Zveme vás na dvě dubnové akce v Praze

Dub 14, 2015

Tou první, která začne již za tři dny v pátek, je Festival Evolution. S poradenským stánkem se ho zúčastníme v sekci Inspirace & Osobní rozvoj.

Organizátoři pro akci zvolili podtitul „festival, který vám nasadí brouka do hlavy“. Na stránkách festivalu píší:

Festival Evolution – to jsou především tři dny doslova nabité programem, ve kterém každoročně vystupuje celá řada mezinárodně uznávaných osobností. Festival vyrostl z pěti veletrhů, jejichž vzájemné propojení uspokojí všechny, kteří dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti, chtějí načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy a biozemědělství nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu. (…) Každý rok se snažíme nabídnout návštěvníkům něco nového, dát prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a diskutovat aktuální témata a otázky, aby si návštěvníci mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci i konkrétní výrobky.

Více o festivalu se dočtete na stránkách: http://www.festivalevolution.cz

 

 

Druhou akcí, na kterou vyjíždíme do Prahy, je – pro nás již tradičně v jarním čase – NGOmarket. Letos se uskuteční nikoliv v Národní technické knihovně, ale ve Fóru Karlín (Pernerova 51, Praha 8), a to ve čtvrtek 23. dubna.

Více o NGOmarketu zde: https://www.forum2000.cz/cz/projekty/ngomarket/ngo-2015/

Pokud si najdete čas nás navštívit, těšíme se na viděnou 😉

podobné příspěvky