Powered by Smartsupp

Zaplněný sál refektáře u kapucínů tleskal kytarovému orchestru a přispěl na činnost Na počátku

Led 10, 2018

Více než stovka návštěvníků zavítala na koncert Pražského komorního kytarového orchestru, který se uskutečnil jako součást cyklu Večery u kapucínů. Při něm řeholníci podle prastaré tradice vybírají peníze do kapuce, aby mohli podpořit některou neziskovou organizaci. První středu v novém roce takto přispěli na činnost Na počátku.

V refektáři kláštera bratří kapucínů na Hradčanech zazněly v podání kytarového orchestru skladby několik set let staré i moderní. Zájem o představení byl takový, že se až těsně do začátku musely přinášet židle. Přítomní se také měli možnost seznámit se službami Na počátku. Poté přispěli zejména na plat pracovnic Poradny Na počátku, které jako pracovnice preventivní služby často hrají klíčovou roli při řešení problémů hned v jejich zárodku.

Výtěžek sbírky obsahoval hned tři měny. Jednak to bylo přes 16 000 korun, potom přes 23 euro a nakonec se v kapuci řeholníka našla i jízdenka na pražské MHD.

Děkujeme!

podobné příspěvky

Zveme vás na koncert filmové hudby

Zveme vás na koncert filmové hudby

Co plánujeme v kostce Už je to 30 let, co podporujeme těhotné ženy a maminky s dětmi v těžké životní situaci. Je to nejen zhruba 400 žen, které v Na počátku ročně doprovázíme na jejich cestě. V naší práci chceme pokračovat dál a chceme ji rozvíjet. Plánujeme rozšíření...

pokračovat ve čtení