Powered by Smartsupp

Slavnostní předání darovacích smluv od DSA Prague

Kvě 5, 2014

Ve čtvrtek 24. dubna jsme se zúčastnili slavnostního předání darovacích smluv v budově rumunského velvyslanectví v Praze. Grant 100 000 korun na vybavení pokojů v azylovém domě a potřeb pro maminky a děti nám poskytla Diplomatic Spouses Association Prague (DSA Prague) – organizace sdružující partnery a partnerky zástupců diplomatických misí v ČR. Na webových stránkách DSA se mimo jiné dočtete:

Byla založena v r. 1997 s cílem umožnit svým členům posilovat vztahy s hostující zemí, poznávat kulturní dědictví ČR a vyměňovat si zkušenosti se svými kolegy. Od r. 2002 pořádá DSA mezinárodní vánoční festival, který představuje pro jeho členy nejvýznamnější událost roku. Prodejem zboží z celého světa DSA získává finanční prostředky  na podporu českých charitativních organizací.

logo DSA Prague

Pořadatelé si pro nás před samotným slavnostním předáním smluv připravili pěkný hudební program. Po předání jsme si pak mohli popovídat s ostatními příjemci grantů z řad neziskových organizací z celé ČR. Všem členům a dobrovolníkům DSA Prague z celého srdce děkujeme.

Níže si můžete prohlédnout fotografie, pořízené během akce dobrovolníky DSA Prague:

podobné příspěvky