Powered by Smartsupp

S infostánkem tentokrát do Břeclavi

Říj 4, 2016

Článek byl 5.10. aktualizován. Město Břeclav pořádá v rámci Týdne sociálních služeb ČR  veletrh sociálních služeb, a my jsme byli rovněž jako vystavovatelé pozváni. Tímto zveme i my vás.

Veletrh se uskuteční ve čtvrtek 13. října od 10 hodin na pěší zóně před budovou břeclavského gymnázia. Původní termín 6. 10. byl kvůli velice nepříznivé předpovědi počasí zrušen.

Součástí našeho infostánku bude tradičně i prodej výrobků našich klientek.

„Program celodenní akce bude tvořit především prezentace sociálních služeb poskytovaných na Břeclavsku, ukázky kompenzačních pomůcek, sociální poradenství pro všechny cílové skupiny uživatelů. Uvidíte také ukázku výuky základů znakového jazyka, zájemci si mohou nechat změřit krevní tlak či zjistit hladinu cholesterolu a cukru v krvi, tuku v těle. Připraveno bude také divadelní představení O velké řepě, taneční vystoupení obstará skupina Lednický ranč a valtické mažoretky.“ (převzato z webu Breclav.eu)

 

plakat-veletrh_soc_sluzeb_breclav

 

podobné příspěvky

Benefiční koncert pro ženy: firemní partneři

Benefiční koncert pro ženy: firemní partneři

Benefiční koncert pro ženy ke 30. výročí pomoci těhotným ženám a maminkám s dětmi v Na počátku se blíží. Chceme proto poděkovat všem firemním partnerům, kteří věnovali svůj čas, úsilí i nemalé finanční prostředky k tomu, aby se tato událost mohla uskutečnit. Děkujeme...

pokračovat ve čtení
Už brzy: Jarmark neziskovek

Už brzy: Jarmark neziskovek

Když chcete potkat "ty z nezisku", navštivte Jarmark neziskovek Zajímá vás, kde všude můžete v Brně pomoct? Rádi pomáháte, ale nevíte, kde? Právě pro vás připravujeme Jarmark neziskovek. Už tento čtvrtek 14. března od 13:30 do 16:30 v atriu Fakulty sociálních studií...

pokračovat ve čtení