Powered by Smartsupp

S Giving Tuesday slavíme den dárcovství

Lis 27, 2018

Těsně před začátkem adventu se připojujeme ke kampani Giving Tuesday. Tentokrát slavíme s firmou Delikomat, improvizačním divadlem Střídavá péče a píšeme dopis dárcům.

Třetí rok jsme součástí kampaně Giving Tuesday, která jako oslava dárcovství a dobrých skutků je protipólem takzvaného Černého pátku – dne slev a nakupování.

 

Organizace Na počátku letos spojila síly s firmou Delikomat, která uspořádala sbírku mezi svými zaměstnanci. Z výtěžku jsme mohli pro klientky Domova pro dětský život a Bytů Na počátku koupit rychlovarné konvice, vysavače a lednici.

 

 

V předvečer Giving Tuesday zahrála na podporu služeb Na počátku skupina improvizačního divadla, která si říká Střídavá péče. Polovina z výtěžku dobrovolného vstupného putovala právě do organizace Na počátku.

 

Stejně jako v předchozích letech jsme právě na tento ten naplánovali poštovní rozesílku všem podporovatelům a dárcům, kteří se podílejí na ročních příjmech organizace více než z jedné třetiny. Letos jim kromě přání poklidného adventu i Vánoc posíláme i malý poznámkový bloček s naším logem.

podobné příspěvky