Powered by Smartsupp

Organizace Na počátku byla nominovaná na cenu Český Goodwill 2023

Zář 8, 2023

Organizace Na počátku v čele se svou dlouholetou ředitelkou Evou Vondrákovou byla nominovaná na cenu firem a podnikatelů, kteří mají odpovědný přístup k podnikání, jednají férově se svými zaměstnanci, zákazníky a dodavateli nebo mají etický přístup k nejširšímu okolí firmy.

Je nám ctí patřit do společnosti firem a jednotlivců, kterých si lidé váží. Letos o ocenění Český Goodwill 2023 soutěží 63 finalistů, kteří postoupily ze skupiny 225 došlých nominací veřejnosti. Velkou odměnou je už samotná nominace, které si jako organizace vážíme.

Znáte Evu Vondrákovou? Fandíte Na počátku, v jejímž čele stojí už bezmála 30 let? Jestli odpověď zní ano, pak až do 30. září můžete na tomto odkaze hlasovat a posunout ji blíž zisku prestižního ocenění v kategorii Osobnost. V této fázi záleží leží konečný výsledek v rukou jednotlivých hlasujících z řad veřejnosti. Za vaši podporu děkujeme.

Jako organizace dál soutěžíme v kategorii Partner. O vítězi v této kategorii rozhodne odborná porota. Její složení a další informace o projektu najdete na stránkách www.cesky-goodwill.cz.

podobné příspěvky