V předvánočním čase se paní ředitelce Evě Vondrákové dostalo milého pozvání z brněnského biskupství. Biskup Vojtěch Cirkle se zajímal o aktuální dění v organizaci, o příběhy maminek, kterým pomáháme, a ujistil o své podpoře i modlitbách. Za svou činnost paní ředitelka od biskupa dostala medaili sv. Cyrila a Metoděje.
Hledáme FUNDRAISERA/FUNDRAISERKU
Jsme Na počátku, o.p.s. – organizace, která už 33 let stojí po boku těhotných žen a maminek s dětmiv náročných životních situacích. Nově jsme tu i pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Svou práciděláme srdcem, s pokorou, ale i odvahou.Hledáme parťačku nebo parťáka,...




