Powered by Smartsupp

Chystáme se do Prahy na festival Evolution

Led 9, 2017

Po dobrých zkušenostech s festivalem před dvěma lety, jsme se rozhodli znovu naše služby prezentovat na festivalu Evolution. Koná se 24. – 26. 3. 2017 v Praze v Holešovicích.

V našem stánku na festivalu chceme informovat o službách, které pro těhotné ženy v nouzi máme. Rádi bychom se dostali do širšího povědomí veřejnosti, aby každá žena ve chvíli, kdy to bude potřeba, věděla, kam se obrátit.

Rádi bychom se také pokusili najít další sponzory a pravidelné dárce, bez kterých služby potřebným poskytovat nemůžeme. V neposlední řadě plánujeme přivézt na festival Evolution drobné ručně vyráběné výrobky a nabídnout je k prodeji.

podobné příspěvky

Benefiční koncert pro ženy: firemní partneři

Benefiční koncert pro ženy: firemní partneři

Benefiční koncert pro ženy ke 30. výročí pomoci těhotným ženám a maminkám s dětmi v Na počátku se blíží. Chceme proto poděkovat všem firemním partnerům, kteří věnovali svůj čas, úsilí i nemalé finanční prostředky k tomu, aby se tato událost mohla uskutečnit. Děkujeme...

pokračovat ve čtení
Už brzy: Jarmark neziskovek

Už brzy: Jarmark neziskovek

Když chcete potkat "ty z nezisku", navštivte Jarmark neziskovek Zajímá vás, kde všude můžete v Brně pomoct? Rádi pomáháte, ale nevíte, kde? Právě pro vás připravujeme Jarmark neziskovek. Už tento čtvrtek 14. března od 13:30 do 16:30 v atriu Fakulty sociálních studií...

pokračovat ve čtení