V září znovu zahájíme programy pro školy

K pozitivnímu pohledu na sebe sama, lidskou důstojnost i na partnerské vztahy motivují programy určené žákům ve třetí, páté a deváté třídě.

Příběh paní Marie

Paní Marie nám vyprávěla, jak po letech manipulací a ponižování našla u nás znovu vnitřní rovnováhu a vlastní důstojnost.

Výroční zpráva 2019

V roce 2019 jsme 76% rozpočtu použili na naši hlavní činnost. 8% šlo na správu a administrativu a 16% rozpočtu pokrylo propagaci a fundraising. Více informací se dozvíte ve výroční zprávě za rok 2019

Soutěžili jsme v TV pořadu

Vědomostní soutěž, kterou vysílá první program České televize, nabízí prostor také veřejně prospěšným organizacím. Jednoho z benefičních dílů se účastnili také naši kolegové Eva Grünwaldová, Eva Tomanová a Tomáš Zelenka (bývalý hokejista a současně náš spolupracovník). Premiéru měl pořad 17. června v 18.25.

Výhru navýšil svým darem Nadační fond Cesta ke hvězdám. Děkujeme.

Pořad je 30 dní po odvysílání ke zhlédnutí v archivu České televize: https://www.ceskatelevize.cz/porady/11261982253-kde-domov-muj/220544160060080/

Foto: Archiv České televize


Služby Na počátku podpoříte například zasláním dárcovské textové zprávy na číslo 87 777 ve tvaru:

DMS NAPOCATKU 30 (nebo 60 nebo 90)
Cena jedné DMS je 30, 60 nebo 90 Kč (podle výběru příslušné částky).

V případě dlouhodobé podpory, kterou je možné kdykoliv odvolat, zvolte heslo:
DMS TRV NAPOCATKU 30 (nebo 60 nebo 90)
A každý měsíc se vám automaticky odečte 30 nebo 60 nebo 90 korun.

Více informací na webu www.darcovskasms.cz. Děkujeme.

Telefonní kontakt

Po telefonu má klientka kontakt plně ve svých rukou

Z řady možností, jak Poradnu Na počátku kontaktovat, volí některé ženy záměrně telefonní spojení. „Poskytuje jim větší pocit bezpečí,“ říká vedoucí poradny Jitka Došlová.

Na počátku pomáhá i v době karantény

Říkali jsme si, že za více než čtvrtstoletí činnosti už svému oboru rozumíme. Před měsícem jsme se ale začali učit zcela nové věci. Přečtěte si, jak teď pracujeme v Poradně Na počátku.